Bachusik Pomaguś

Bardzo chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia Stowarzyszenia Warto Jest Pomagać, na Piąte Urodziny Bachusika Pomagusia, którego spotkać można na zielonogórskim deptaku. Zastanawialiśmy się, co podarować małemu jubilatowi, naszemu rówieśnikowi. Pomysł pojawił się szybko...KSIĄŻKI, które ucieszą dzieci znajdujące się w trudnej sytuacji. Pomaguś będzie mógł pomóc, a my będziemy szczęśliwi, ze pomagamy pomagać. Zielone Misie dowiedziały się co oznacza słowo- charytatywny i same doszły do stwierdzenia, iż wspaniale jest dostawać prezenty,ale podarować komuś prezent jet tak samo miłe i daje wiele radości. Akcja zbierania książeczek przeniosła się na całe przedszkole i okazało się, że pomagających w naszej placówce jest bardzo dużo. Zebraliśmy kilka kartonów książeczek, puzzli i gier i za to kłaniamy się w podziękowaniach Dzieciom i Ich Rodzicom. Nasz urodzinowy prezent sprawił wiele radości Pomagusiowi, a kiedy usłyszał piosenkę, specjalnie dla niego przygotowaną, był naprawdę szczęśliwy. Powiedział nam o tym prezes Stowarzyszenia Warto Jest Pomagać pan Grzegorz Hryniewicz. Powiedział nam jeszcze, że oprócz urodzin Pomagusia, świętujemy 15-lecie Stowarzyszenia, wzięliśmy zatem udział w podwójnym jubileuszu. Stowarzyszeniu i Bachusikowi życzymy wielu wspaniałych akcji charytatywnych, które dadzą radość potrzebującym. A wszystkie Zielone Misie wiedzą, że Warto Jest Pomagać!

,

.